Képzéseink 2020/2021-es tanévtől

„Európa a nappalidban III.” Terítéken Németország & Ausztria

wbinarium.jpg
erasmus_logo_3.jpg

Erasmus+ Szakképzési Mobilitás
„Hajózz velünk az Erasmus+ vizein!”
2019-1-HU01-KA102-060155

Az Euroguidance Magyarország felkérésének eleget téve az Erasmus+ „Hajózz velünk az Erasmus+ vizein!” szakképzési projekt I. mobilitásban résztvevő, Németországban, Kielben szakmai gyakorlatot teljesítő diákjaink közül Rovó Tímea és Engi Gábor 2020.06.30-án meghívott vendégként vett részt az „Európa a nappalidban” sorozat harmadik webináriumán – Terítéken Németország & Ausztria – amelyen Németországot és Ausztriát állították fókuszba.

A „Lehetőségek diákok számára Németországban és Ausztriában; továbbtanulás, szakmai gyakorlat” kiscsoportos beszélgetések témában osztották meg diákjaink gondolataikat, érzéseiket, elvárásaikat, tapasztalataikat. Részletes program itt.

Projektmenedzsment