Képzéseink 2020/2021-es tanévtől

Igazgatói köszönet

Tisztelt Szülők, kedves Diákjaink!

Egy rendkívüli tanév utolsó napjához érkeztünk. Egyikünk sem fogja elfelejteni március 13-át, amikor délelőtt az iskolaudvaron még a ’48-as márciusi ifjakra emlékeztünk, ünnepeltük az egykori forradalmárokat, s ünnepi hétvégére készültünk. Nem gondoltuk, hogy azon az estén egy soha nem tapasztalt időszak veszi kezdetét, s hónapokig nem fogunk találkozni. Gyors döntések követték egymást, pár nap alatt álltunk át a digitális oktatásra, s próbáltuk a váratlan, dilemmákkal teli helyzetből kihozni a legjobbat.

Köszönöm Mindenkinek a türelmét, segítségét, a példaértékű összefogást, amelynek köszönhetően sikeres tanévet zárhatunk. Hálás vagyok a szülői támogatásért, kollégáim munkájának elismeréséért.

Kedves Diákok! Sok mindent bizonyított az elmúlt 3 hónap: képesek vagytok helytállni szokatlan munkakörnyezetben, önállóbban tudtok tanulni, a számítógépet nem csupán játékra tudjátok használni… De a tudás elsajátítása, elmélyítése nélkülünk, tanárok nélkül nem megy! Sokan írtátok, mondtátok a meet-órákon, hogy hiányzik az iskola. Nagyon remélem, hogy szeptemberben a megszokott helyen, a szokásos rendben folytatódhat a tanítás.

A nyárra jó pihenést, értelmes időtöltést, maradandó élményeket és mindenekelőtt jó egészséget kívánok!

Farkasné Székely Angéla
igazgató

Székhelyintézményünk

Szegedi SZC

Események

« július 2020 »
hkszecspszov
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Pályázatok

Microsoft innovatív iskola

Erasmus + projekt

Erasmus projekt

Határtalanul!

Erasmus + projekt

Kapcsolataink

Kőrösy

Iskolánk Pénziránytű iskola

Iskolánk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye