Beiratkozás a 9. osztályokba - emlékeztető

xxx-korosy-pipa

Kedves Szülők, Kedves Leendő Tanulóink!

Szeretnénk felhívni a figyelmüket, hogy a beiratkozást június 23-án, csütörtökön 8 és 16 óra között tartjuk iskolánkban.

A 9. évfolyamos tanulókra vonatkozó kerettanterv várhatóan módosulni fog, azonban most még nem jelent meg az új változat. Az ezzel kapcsolatos tudnivalókról rövid igazgatói tájékoztatót tartunk a beiratkozás alatt 8, 10, 12 és 14 órai kezdettel a könyvtárban. Amennyiben lehetőségük van, kérjük, úgy érkezzenek, hogy részt tudjanak venni a tájékoztatón. Ha ezt nem tudják megoldani, napközben is rendelkezésükre állunk.

Korábban postai levelünkben és honlapunkon is tájékoztattuk Önöket arról, hogy mit kell magukkal hozniuk a beiratkozásra, a tájékoztatást itt találják. Kérjük, hogy a tanulók ne egyedül, hanem szülővel, gondviselővel együtt érkezzenek.

Sok szeretettel várjuk Önöket!